Hemşire Hizmetleri

Hemşire unvanına sahip alanında donanımlı kişilerce verilen hizmet sağlığınıza kavuşmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu hizmetlerin başında yatağa bağımlı bireylere verilen hizmet gelmektedir. Sonda takımı, yara bakımı, pansuman, enjeksiyon, serum takmak gibi hizmetler satın alınan hizmetlerdir. Ayrıca sutür alma, damar yolu açma ve damar yolu çıkarma, radyoloji hizmetleri, mesane irigasyonu, lavman uygulama, Ekg çekme, tahlil alma gibi hastane ortamında gerçekleştirilecek her türlü işlem sağlanabilir. Evde hemşirelik hizmeti size birçok kolaylık sağlar. Özellikle yatağa bağımlı hastaların konforlu bir hayat sürmeleri ve ruhen, bedenen, sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmasına yardım eder.

Evde Enjeksiyon (iğne) Hizmetleri

Uzman Evde Sağlık Hizmetleri olarak 7/24 reçete edilen tüm ilaçlarınızı evinizde uyguluyor,takibi ve doğru uygulaması konusunda uzman sağlık personelleri ile çalışıyoruz.
İ.V Enjeksiyon(Damar içine zerk edilen ilaç türevleri) -Damar içi enjeksiyonu, ilacı toplar damar yolu ile doğrudan doğruya dolaşım sistemine vermek için yapılır. Bu iş için kullanılacak enjektörün büyüklüğü ilacın miktarına göre değişir. İğne de 20 veya 22 numara olmalıdır. İ.M Enjeksiyon(Kas İçine zerk edilen ilaç türevleri) S.C. Enjeksiyon(Deri Altına zerk edilen ilaç türevleri) -45 ْ- 90ْ açıyla yapılır. 45ْ lik açı ile yapılan uygulamalarda kavranılan dokunun ilaç enjekte edilirken serbest bırakılması gerekmektedir. Bunun nedeni ilaç sıkıştırılmış doku içine enjekte edildiğinde sinir liflerinin irrite olabildiği ve bununda hastada rahatsızlığa neden olabileceğidir. İstanbul genelinde 7/24 saat faal olarak evde enjeksiyon hizmetini siz ve sevdikleriniz için uzman arkadaşlarımız ile birlikte çalışıyor,hastalarımıza ilacın zamanında ve etkili yapılmasını sağlıyoruz.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Sağlık insan hayatı içerisinde en önemli zenginliklerin başında yer alır. Bunun için sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz. Sağlık konusunda profesyonel çalışmalar yaparak kişilere yardımcı olan kurumumuz tüm hizmet içeriğini yasal olarak sunuyor. Fizik tedavi hizmeti ile evinizde en iyi sonucu almanıza yardımcı oluyor ve bunu da alanında uzman kadro ile sunuyoruz. Doğuştan oluşan kas rahatsızlıkları veya sonrada oluşan olumsuz durumlarda evinizden çıkmadan fizik tedavi alabilirsiniz. Bu hizmet içeriğinde uzman fizyoterapistlerde yer alarak size yardımcı oluyor. Düzenli olarak bu hizmet içeriğinden yararlanmanız sonuç almanıza olanak sağlayacaktır. Tedavi süreci içerisinde kendinizi zorlamadan başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Evde Hasta ve Yaşlı Bakımı

Hasta bakıcılarımız evde veya hastanede yanınızda olup, hastanızın günlük yaşam aktivitelerine destek olurlar. Hasta bakıcı hizmetlerimiz tercihiniz doğrultusunda sabahtan akşama veya akşamdan sabaha tam mesailik ya da, 24 saat hastanın yanında kalarak tüm günlük hizmet verirler. Tüm bakım görevlilerimiz belli sağlık tecrübelerinin üzerine, özel eğitim programlarını tamamlamış deneyimli ve bilgili çalışanlardır. Anne ve babalarınıza bazen zaman ayıramayıp ihtiyaçlarında yada bakımlarında iş gereği veya uzakta yaşamanın verdiği zorunluluktan dolayı yakınlarınıza hem yardımcı hem de arkadaş olacağı birisi olsun istenir. Bu durumlarda genelde aileler yaşlı veya hasta yakınlarına profesyonel bir bakıcı arayışına girer. Hasta bakıcı, hasta veya yaşlı kişilerin doktorların önerdikleri gibi gerekli bakım ve tüm uygulamaları meslekleri gereği işlerinde titizlikle takip eder ve hastaları ile yakından ilgilenirler. Hasta bakıcılarımız her zaman hastaların yaşamlarını kolaylaştıran ve sağlıklı kalmalarını sağlar. Bünyemizde bulunan hasta bakıcılar saygı ve şefkatle hastaların tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışırlar.

Özel Refakatçi Hizmetleri

İnsanlar farklı zamanlarda hastane koşullarına maruz kalabiliyorlar. Özellikle yanında kalabilecek kimse olmayan ya da tek başına idare etmekte zorlanılan hastalar son derece zor zamanlar geçirebiliyor. Böyle zamanlarda hastanede yaşlı ve bakıma muhtaç olan insanlar için özel refakatçi hizmeti verilmektedir. Kişiler bu hizmete başvurdukları taktirde hastane sürecini çok daha rahat şekilde atlatabiliyorlar. Firmamızın vermiş olduğu özel refakatçi hizmeti sayesinde hastalar daha rahat etme imkanı bulurken hasta yakınları da profesyonel birinden yardım almanın rahatlığını yaşıyor. Hastanın tüm gereksinimlerine en iyi şekilde cevap verebilecek olan personellerimiz hasta ile tek başına ilgilenebilecekleri gibi hasta yakınlarına yardımcı olma mahiyetinde de yanlarında durabiliyorlar.

Evde Bakım ve Tedavi Hizmetleri

Alanında uzman doktor ve hemşirelerce evde bakım hizmetiyle çeşitli hastalıkların teşhisi ve tedavisi konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Hasta için en uygun koşulların sağlanması için modern hizmet kalitesinden taviz vermeden evde bakım hizmeti çerçevesinde hastalıklardan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Sağlık sorunlarınızla yakından ilgileniyor, hasta ihtiyaçlarını belirleyerek tedavi sürecinde evde bakım hizmetleri sunmak için titizlikle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Evde Hastalarımız için Özel Hizmet Sunuyoruz

Hastanın kısa sürede tedavi olması için uygun koşulları oluşturan ekibimiz ile evinden çıkamayan hastalara özel hizmet sunuyoruz. Yaşam standartlarını gözeterek gerçekleştirdiğimiz evde bakım hizmetleri çerçevesinde acil yardım uygulamalarından tutunda pansuman, kan tahlilleri, serum takma, tansiyon ölçme gibi birçok hizmeti alanında uzman çalışanlarımız tarafından sunuyoruz.