VİZYON VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz 

Huzurevi sektörünün öncüsü olduğumuz Bakım Merkezimizi sürekli iyileştirme kapsamında gerekli planlamaları yapan, hizmet ve sağlık konusunda diğer bakım merkezlerine örnek olan, marka değerini sürekli koruyan,  yaptığı bilimsel yeniliklerle son gelişmeleri oluşturan bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Kurumsal ve bilimsel bir anlayışla yaşlılarımıza en kaliteli hizmeti vermek ve onların sağlıklı, mutlu ve rahat bir ortamda huzur içerisinde yaşamalarını sağlamaktır.

HAKKIMIZDA


Arya Yaşlılık, Alzheimer, Demans, Parkinson ve İnme gibi çeşitli rahatsızlıkları olan, bakıma muhtaç durumda, 24 saat bakım ve gözetim ihtiyacı duyan bireylere hizmet sunmaktadır. ARYA Özel Yaşlı Bakım Merkezi’ne adım attığınız ilk andan itibaren tecrübeli, işini bilen yöneticilerin olduğu, güler yüzlü personelin karşıladığı, birbirinden farklı sosyal etkinliklerin yapıldığı ve kaliteli zamanın geçirildiği, güzel, temiz bir ortamın içerisinde kendinizi bulacaksınız. Temel amacımız, bakıma ihtiyaç duyan, yalnızlıktan sıkılan, sağlık desteği arayan yaşlılarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, yaşadıkları süreyi rahat ve aktif geçirmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda konuklarımıza ve yakınlarına, kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri, konforlu ve bir o kadar da bakım hizmetini aksatmayacak ferahlıkta mekânlar oluşturduk. Sağlık açısından huzur evi sakinlerini takip ve tedavi eden doktorumuz kontrolünde hemşire ve bakıcılık hizmetlerini 7/24 saat eksiksiz veriyoruz. Kurumumuz bünyesinde ayrıca bir adet psikolog ve 1 adet fizik tedavi uzmanı çalışmaktadır. Hasta yakınlarının nerede olursa olsun hastasını 24 saat canlı kamera sistemi ile gönül rahatlığıyla takip edebilir. Hasta yakınlarından gelen destekler ve teşekkürler bizim en büyük gücümüzü oluşturmaktadır. Görevimizin ve sorumluluğumuzun farkında olarak sizleri de aramızda görmeyi bekliyoruz